Leden 2017

Rychle a Zběsile: Děckoidi Na Sněhu

4. ledna 2017 v 21:46 | PinkFluffyNom
Čekala jsem, že lyžování na Klínovci, jakožto nejmodernějším skiareálu v ČR, bude něco extra, ale opět jsem se mýlila. Možná, že v jiných dnech je Klínovec krásný, ale kde nebyly muldy, byly plotny a kde nebyly plotny ani muldy, byly děckoidi. A osobně si myslím, že vyhnout se muldě či plotně je lehčí než děckoidovi, jelikož se nehejbou.

Zrovna jsem si to frčela ze svahu, vyhýbala jsem se muldám a plotnám, které mi mé oranžové brýle dovolily spatřit, a vtom přede mnou zastavil zrovna takový děckoid. Se zaklením jsem se mu vyhnula a vzápětí i jeho matce. Dřív jsem si myslela, že matky budou své děckoidy učit lyžovat na modrých sjezdovkách, ale ono ne. Dnešní rodiče postaví děckoida doprostřed sjezdovky, která se nedá označit žádnou barvou, ale slovy "Vo hubu", a odjedou. No a chudák děckoid na lyžích sotva stojí a snaží se dojet za rodiči.

Několikrát jsem nabízela takovému případu pomoc, ale trošku mi překáží jazyková bariéra. Přijedu a vždy se zeptám: "Nechceš pomoct?" děckoid se otočí: "Was?" a já pomalu odcouvám a opakuji německá slova za účelem, že aspoň jedno z nich bude omluva.

Naštěstí se mi za celý den lyžování podařilo nikoho nezabít. Avšak zrovna když jsem si sundala lyže, hodila si je na rameno, tak přede mnou uklouzl po ledu děckoid. K mému štěstí tento děckoid hovořil česky, a proto jsem ho mohla postavit a oprášit od sněhu. Podle výpovědi oběti pádu, se jeho matka nenachází v blízkosti, prý odešla na záchod. Chvíli jsem si s ním povídala, ale jakmile jsem pozorovala jeho matku, dala jsem se na rychlý odchod (Na to, že jsem měla přeskáče, to byla celkem rychlost.) Vždycky si připadám jak superhrdina, obzvlášť když zaslechnu: "Mami támhleta holka v tý bílý helmě…" ráda bych tam zůstala a předala děckoida jeho majiteli, ale ani Batman nechce být oslavován za jeho činy, a proto odejdu k autu.